O firmie

Your Day zajmuje się kompleksową organizacją ślubów i przyjęć weselnych (oraz innych imprez okolicznościowych), a także consultingiem w tym zakresie. 

Your Day powstało, by Państwo i Państwa goście mogli bez stresu i zmartwień cieszyć się jednym z najważniejszych dni w Państwa życiu. To nasz główny cel, dlatego oferujemy profesjonalne usługi, w zakresie planowania, przygotowania i obsługi uroczystości ślubnej i przyjęcia weselnego.

By zaoszczędzić czas i mieć pewność, że wszystko zostanie dopracowane w najdrobniejszych detalach, warto powierzyć te czynności profesjonalistom, dla których organizacja wydarzeń tego typu to równocześnie praca i pasja.

W Your Day:

  • każde zadanie traktujemy indywidualnie – dopasowujemy się do Państwa potrzeb, staramy się także poznać bliżej Państwa styl i osobowość, by spełnić oczekiwania i marzenia nawet najbardziej wymagających klientów;
  • myślimy o uroczystości ślubnej i weselu całościowo, dbając zarazem o wszystkie szczegóły;
  • realizując projekt, współpracujemy z najlepszymi podwykonawcami, co gwarantuje najwyższą jakość usług;
  • szukamy oryginalnych i nowatorskich rozwiązań;
  • jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i nowe wyzwania.

Zadbamy o to, by ważny dla Państwa dzień wiązał się tylko z dobrymi wspomnieniami i niezapomnianymi przeżyciami.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do skorzystania z naszych usług. Realizacje firmy Your Day (jak również niektóre z naszych inspiracji) obejrzą Państwo na firmowym blogu. Można nas także znaleźć na Facebooku. 

 

Magda Hodała vel Pietraś
Właścicielka agencji ślubnej Your Day w Lublinie
i certyfikowana konsultantka ślubna

Magda Hodała vel Pietraś jest organizatorką uroczystości ślubnych i przyjęć weselnych. Posiada certyfikat konsultanta ślubnego, wydany przez Perfect Day.

Planując ślub i wesele, właścicielka firmy Your Day – w porozumieniu ze swoimi klientami – dąży do stworzenia oryginalnego i dopracowanego projektu. Korzysta z różnorodnych inspiracji (czerpie je m.in. z innych kultur), szuka ciekawych, nieszablonowych rozwiązań i chętnie wykorzystuje śmiałe pomysły, tworząc wizje, które można określić mianem artystycznych.

 

Podczas realizacji projektów twórcza swoboda schodzi na dalszy plan – ważniejsze stają się opanowanie, rozwaga i umiejętność pracy pod presją czasu, które pomagają opanować sytuację oraz podejmować trafne decyzje. Wtedy przydają się także zdolność dostrzegania szczegółów w całościowym obrazie i wrodzony perfekcjonizm. Dodatkowo – dzięki doświadczeniu zdobytemu w pracy z różnorodną grupą zleceniodawców – Magda Hodała vel Pietraś łatwo buduje skuteczną komunikację z każdym klientem.